Ota yhteyttä

Ota yhteyttä asiantuntijoihimme tai täytä yhteydenottolomake, niin otamme sinuun yhteyttä!

Suomi

Mikko Kivistö

Mikko Kivistö

Managing Director

Finland

mikko@anders.fi

+358 40 517 7743

Jari Roos

Jari Roos

Director Sales & Marketing

Finland

jari.roos@anders.fi

+358 40 529 0396

Juha Reini

Juha Reini

Sales Manager

Finland

juha.reini@anders.fi

+358 40 577 6750

Riku Voipio

Riku Voipio

Director

Finland

riku@anders.fi

+358 50 576 8899

Sami Haltia

Sami Haltia

Marketing & Sales

Finland

sami.haltia@anders.fi

+358 44 5930007

Asiakaspalvelu / Tekninen tuki

Sähköposti: support@andersinnovations.com

Puhelin: +358 45 843 6699 arkipäivisin 8:00 - 16:00 (UTC + 2:00)

Andersin tukiportaali: support.andersinnovations.com

Laskutus

+358 45 236 5326 / laskutus@anders.fi

Verkkolaskutusosoite

Operaattori: OpusCapita (003710948874)

Verkkolaskutusosoite / OVT-tunnus: 003721666266

Helsingin toimisto

Iso Roobertinkatu 20-22, 6. kerros
00120 Helsinki

Turun toimisto

Aurakatu 12 B, 5. kerros
20100 Turku

Yhdysvallat

Tomi Alapaattikoski

Tomi Alapaattikoski

Chief Executive Officer (Founder)

Yhdysvallat

tomi@andersinnovations.com

+1 561 402 5204

Asiakaspalvelu / Tekninen tuki

Sähköposti: support@andersinnovations.com

Andersin tukiportaali: support.andersinnovations.com

Laskutus

laskutus@anders.fi

Los Angelesin toimisto

929 Colorado Avenue
Santa Monica, CA 90401
United States

Kiina

Asiakaspalvelu / Tekninen tuki

Sähköposti: support@andersinnovations.com

Puhelin: +358 45 843 6699 arkipäivisin 8:00 - 16:00 (UTC + 2:00).

Andersin tukiportaali: support.andersinnovations.com

Laskutus

+358 45 236 5326 / laskutus@anders.fi

Hong Kongin toimisto

1F, Fortune Building,
150-158 Lockhart Road,
Wan Chai, Hong Kong
Ota meihin yhteyttä

Toimipisteemme

Helsinki

Iso Roobertinkatu 20-22, 6. kerros
00120 Helsinki

Turku

Aurakatu 12 B, 5. kerros
20100 Turku

Santa Monica

929 Colorado Avenue
Santa Monica, CA 90401
United States

Hong Kong

1F, Fortune Building,
150-158 Lockhart Road,
Wan Chai, Hong Kong